Романківська ЗОШ І-ІІ ступенів Покровської районної ради

12 лют. 2016

Ми чемпіони

12 лютого на базі Покровського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" № 2 відбулися змагання з волейболу
12 січ. 2016

Відкриття

12 січня 2016 року відбулося відкриття навчально-виховного комплексу
10 січ. 2016

Ми на заході України

Учні школи відвідали на зимових канікулах Львів та побували на засніжених горах Карпат
25 груд. 2015

Новорічне свято

В нашій школі пройшли Новорічні свята
27 лист. 2015

Голодомор 1932-1933 років

в нашій школі відбулась лінійка присвячена голодомору 1932-1933 років
15 жовт. 2015

День вчителя

2 жовтня 2015 року в нашій школі відбулося святкування Дня вчителя
14 жовт. 2015

Ярмарок

13 жовтня 2015 року у селі Романки відбувся `Осінній ярмарок`
9 жовт. 2015

Полтава

9 жовтня 2015 року відбулася поїздка в Полтаву...
12 вер. 2015

День спорту

12 вересня в селі Романки відбулося свято села.
21 лют. 2014

Наш біль - Афганістан

В Романківській ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений виховний захід "Наш біль - Афганістан"
В Романківській  ЗОШ І-ІІ ступенів в період 04до 08 лютого  пройшов батьківський всеобуч.

Теми всеобучу були різноманітними: "Вплив емоційного стану на здоровя і навчання дитини" (2 клас), "Батькам про уважність і увагу"(3 клас), "Роль батьків у вихованні творчої особистості" (4 клас), "Наша дитина - наше відображення" (5 клас), "Проблеми виховання" (6 клас), "Чи знаєте ви свою дитину?" (7 клас), "Спрямування виховного впливу сімї на профілактику соціальної поведінки дітей" (8 клас), "Правильно обрана професія - це доля" (9 клас)

Новорічні свята в Романківській ЗОШ І-ІІ ступенів

Новорічних свят, мабуть, найбільше чекають діти. Що може бути приємнішим за веселощі біля ялинки, подарунки Діда Мороза, а потім гарний відпочинок на канікулах

У нашій школі цього року свято пройшло цікаво. Учні молодших класів готували свій улюблений художній номер, а потім разом з Дідом морозом та снігуркою водили веселі хороводи круг ялинки. Всім сподобався спів Оксани Герасименко, учениці 4-го класу. Саша Моїсеєнко, учень 5-го класу, зачарував усіх магією. Сподобалися  гумористи Савенко Микола (6 клас) та Панасенко Сергій (4 клас).

Старшокласники, поділившись на три команди приймали участь в іграх, конкурсах, вікторинах. Кожен з нас виявив бажання проявити себе в чомусь, показати свої таланти, здібності. Кращими поетами стали учні 9-го класу. Команда 8-го класу була переможницею конкурсу «Кліпмейкер». Учні 7-го класу вибороли конкурси «Естафета з апельсинами» та «Сніговий ком»

Новорічні пісні, жваві танки, дискотека біля ялинки, вітання і подарунки Діда Мороза та Снігуроньки запам’ятаються нам на цілий рік.

Учні школи щиро вдячні спонсорам новорічного свята Григоренко Тамарі Анатоліївні (директор ФГ «Січ-Агро»), Нечипоренку Юрію Івановичу (директор ТОВ «Колос»), Шаповал Наталії Петрівні (директор ПП»Шаповал»). Дякуючи їм, свято вийшло на славу!

23 січня в нашій школі відбулися дружні змагання з волейболу.

Нашими гостями були команда волейболістів Катеринівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Грали команди дівчат і хлопців. Гра проходила цікаво і жваво. Кращими гравцями стали гості, вони й перемогли. Болільники щиро вітали команду переможців. Хоч і рахунок був нерівним, але всі були задоволені.